Acai Berry Extreme – recenzja suplementu

Acai Berry Extreme

Już blisko 60% Polaków ma nadwagę lub otyłość. Skala zjawiska przybiera rozmiary epidemii o czym niejednokrotnie alarmowała WHO (World Health Organization – Światowa Organizacja Zdrowia).

Nadmiar zbędnej tkanki tłuszczowej uwarunkowany jest przez szereg różnych czynników. Nie mniej jednak, najczęściej nadwaga pojawia się o osób, które prowadzą siedzący tryb życia i/lub nie dbają o prawidłowe odżywianie.

Chcesz schudnąć? Poznaj Acai Berry!

W ostatnim czasie, absolutnie topowym rozwiązaniem jest stosowanie suplementów z wyciągiem z Acai Berry. Wszak, jest to substancja, której skuteczność w leczeniu nadwagi i otyłości została potwierdzona licznymi badaniami.

Co to jest Acai Berry?

Acai Berry to owoce z euterpy warzywnej (euterpe oleracea) – gatunku rośliny z rodziny arekowatych. Niegdyś rosły tylko na terenach tropikalnych Ameryki Południowej, dzisiaj spotkamy je w strefie międzyzwrotnikowej na całym świecie.

Acai Berry z wyglądu przypominają niewielkie winogrona. W owocach znajdują się pojedyncze pestki, których średnica nie przekracza 10 mm. Stanowią podstawowy produkt mieszkańców amazońskiej dżungli i… topowy produkt wspomagający odchudzanie.

Jak działa wyciąg z owoców Acai?

Badania kliniczne potwierdzają, że wyciąg z owoców Acai ma silne działania pro-zdrowotne. Udowodniono, że:

• przyśpiesza metabolizm
• ogranicza łaknienie (powoduje uczucie sytości)
• zwiększa poziom energii
• poprawia witalność
• wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej
• regulują wysoki poziom „złego” cholesterolu
• wspomagają procesy detoksykacyjne

Mnogość produktów z Acai Berry

Na rynku suplementów diet dostępnych jest wiele różnych produktów, które wzbogacane są ekstraktem z owoców Acai. Niestety, nie wszystkie okazują się dostatecznie efektywne. Spowodowane jest to niewielką dawką ekstraktu.

Acai Berry Extreme – najlepszy produkt na odchudzanie?!

Spośród wszystkich produktów wspomagających redukcję zbędnych kilogramów, zdecydowanie najlepszymi opiniami i recenzjami cieszy się Acai Berry Extreme. To topowe rozwiązania, które szczególnie popularne jest na zachodzie Europy i zza oceanem.

Acai Berry Extreme to preparat odchudzający, który dostarcza aż 1000,00 mg ekstraktu z jagód Acai w dziennej porcji (2 kapsułki). To niezwykle silna, acz w pełni bezpieczna dawka preparatu.

Acai Berry Extreme – skład produktu

Co ciekawe, poza wspomnianym ekstraktem z owoców Acai w jednej kapsułce nie znajdziemy żadnej innej substancji. Wbrew pozorom, to doskonała informacja! Wielu producentów, uzupełnia skład produktu tanimi uzupełniaczami, które dostarczamy w codziennej diecie, co podnosi tylko cenę produktu, a nie ma realnego wpływu na efektywność danego środka.

Na ulotce Acai Berry Extreme wyczytamy jedynie, że w składzie produktu znajduje się hydroksypropylometyloceluloza stanowiąca otoczkę kapsułki oraz dwutlenek tytanu stanowiący barwnik.

Acai Berry Extreme – gdzie kupić i ile kosztuje?

Acai Berry Extreme to produkt na tyle popularny, że doczekał się już wielu podróbek. Dlatego też, najrozsądniej jest zamawiać preparat bezpośrednio na stronie producenta: www.acaiberryextreme.pl. W chwili obecnej produkt dostępny jest w następujących krajach: Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Łotwa, Hiszpania, Szwecja, Stany Zjednoczone. Nie mniej jednak, biorąc pod uwagę rosnącą popularność – prawdopodobnie producent otworzy się także na inne rynki.

Cena Acai Berry to 149 złotych za opakowanie z 60 kapsułkami (zapas na jeden miesiąc). Zamawiając u producenta możemy liczyć na promocje w przypadku zakupu dwóch lub więcej sztuk produktu:

• Kup dwa opakowania, a trzecie dostaniesz gratis! (koszt jednego opakowania: 99,33zł.)
• Kup trzy opakowania, a kolejne trzy dostaniesz gratis! (koszt jednego opakowania: 74,50zł.)

W związku z tym, już na samym początku warto zastanowić się jakie jest nasze zapotrzebowanie i ile będzie trwać nasze odchudzanie.

Acai Berry Extreme – opinie konsumentów

Chcesz, aby w tym miejscu znalazła się Twoja opinia na temat Acai Berry Extreme? Nic trudnego! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres redakcja@suplementypro.pl w którym zrecenzujesz produkt i załączysz dowód zakupu Acai Berry Extrem (paragon lub zdjęcie opakowania). Mile widziane są również zdjęcia Waszych metamorfoz!

Nadesłane przez Karolinę z Wałcza (ka********8@o2.pl):

Nadwaga to moje drugie imię. Borykałam się z nią już od czasu podstawówki, a ksywki takie jak „pulpet”, „gruba” czy „orka” były na porządku dziennym. Nie użalałam się nad sobą i wbrew pozorom nie rujnowało to mojego życia. Raczej od samego początku byłam twarda. Nie o tym jednak chcę pisać.

W Lipcu ubiegłego roku trafiłam na wpis dotyczący rzekomo rewolucyjnych tabletek na odchudzanie. Szybko postanowiłam je zakupić, bo wyczytałam, że Acai Berry jest owocem, który został wielokrotnie przebadany etc. Powiem szczerze – uwierzyłam we wszystko. I wiecie co? Efektów praktycznie nie było żadnych.

Dopiero z czasem, mój dobry znajomy uświadomił mnie, że analizować skład produktów. I tak oto trafiłam na Acai Berry Extreme. Podeszłam do tego z dystansem, ale… już po kilku dniach zrozumiałam fenomen tego preparatu. Poza tym, że w ciągu 3 miesięcy schudłam prawie 17 kilogramów, pragnę zauważyć, że Acai Berry Extreme odmieniło moje życie. Stałam się silniejsza, mam więcej energii do działania, byłam zmotywowana do ćwiczeń jak nigdy! Na dowód swojej ogromnej przemiany załączam zdjęcia:

TUTAJ ZDJĘCIE PRZED I PO (KOBIETA)

Nadesłane przez Andrzeja z Warszawy (ku********@wp.pl):

Nie wiem czy moja historia odchudzania kogoś zainteresuje, ale… może zachęcę wstępem: SCHUDŁEM 30 KG.

W zasadzie, odchudzanie to proces, który towarzyszył mi przez kilkanaście lat. Jak nie trudno się domyślić, w większości czasu – bez większego powodzenia. Co prawda udawało mi się schudnąć kilka kilogramów, ale po chwili wszystko wracało do stanu pierwotnego albo i gorzej. Dopiero od niedawna mój wskaźnik BMI jest mniejszy niż 25… co świadczy o tym, że nie mam nadwagi. Jak do tego doszło? Powiem krótko: Acai Berry Extreme.

Rzecz jasna, nie zrzuciłem 30kg w miesiąc. Cały proces trwał 4,5 miesiąca… Finalnie jednak udało się osiągnąć to o czym marzyłem przez kilkanaście lat (utyłem w wieku 20-25 lat, obecnie mam 38…). Co śmieszniejsze, zwykle przykładałem się do diety czy treningu. W przypadku Acai nie wprowadziłem radykalnych zmian.

Wspomnę o tym, że… od mojej redukcji minęło dobre kilka miesięcy. Efektu „jo-jo” brak. Waga stabilna jak nigdy!

Nadesłane przez Mirosławę z Lubina (kw***************1@gmail.com):

Nigdy nie wierzyłam w siłę suplementów diet. Zawsze traktowałam to jako zbędny dodatek, który sporo kosztuje, ale niewiele daje. Moje spojrzenie wraz z czasem zostało wywrócone do góry nogami! A wszystko to za sprawą acai berry extreme 🙂

O dobroczynnych właściwościach owoców z Acai słyszałam już wcześniej, ale zawsze traktowałam to z przymrużeniem oka. Jednak kiedy w ramach „prezentu” (mocno sugestywny, nieprawdaż?) otrzymałam Acai Berry Extreme to po prostu żal było nie skorzystać. Już po pierwszym miesiącu stosowania zrozumiałam jak wielki potencjał ma ten preparat. Bez diety, bez ćwiczeń i bez większego zaangażowania udało mi się zrzucić prawie pięć kilogramów. To był dla mnie szok, który sprawił, że całkowicie zmieniłam swoje podejście.

Domówiłam sobie dwa opakowania (trzecie dostałam gratis) i… finalnie skończyło się na 22 kilogramach na minusie. Moją metamorfozę oddają dwa zdjęcia (załączam):

TUTAJ ZDJĘCIA PRZED I PO (kobieta 2)

Acai Berry Extreme – czy to wystarczy by schudnąć?

Bez cienia wątpliwości Acai Berry Extreme to jedno z najlepszych rozwiązań wspomagających procesy redukcyjne. Nie mniej jednak, jeśli chcesz osiągnąć naprawdę szybkie i dobre efekty musisz dodatkowo zadbać o dwa procesy, a mianowicie dietę oraz trening.

5 wskazówek dotyczących diety redukcyjnej

Stosując Acai Berry Extreme możesz zrezygnować z radykalnych rozwiązań i diet głodówkowych. Wystarczy, że zastosujesz się do pięciu poniższych wskazówek, a zobaczysz, że tempo Twoje odchudzania będzie naprawdę wysokie.

1. Jedz zdrowo

Całkowicie zrezygnuj z fast-foodów, słodyczy i innej niezdrowej żywności. Postaw na produkty naturalne, niemodyfikowane, pozbawione GMO.

2. Jedz regularnie

Kluczem do sukcesu jest wprowadzenie regularności w naszym odżywianiu. Konsumuj o stałych porach, najlepiej w równych odstępach czasu (co 2-3 godziny).

3. Jedz częściej

Udowodniono, że mniejsze porcje podawane częściej pozytywnie wpływają na pracę układu trawiennego.

4. Pij więcej wody

Woda to produkt, który nie tylko wspomoże procesy detoksykacyjne, ale także pozytywnie wpłynie na pracę układu trawiennego.

5. Zbilansuj dietę

Redukcyjna dieta powinna mieć całkowity bilans kaloryczny mniejszy o około 10-20% od całkowitej przemiany materii.

5 wskazówek dotyczących treningu redukcyjnego

Podobnie jak w przypadku diety, nie musisz nagle radykalnie zmieniać swojego trybu życia. Wystarczy, że zadbasz o to by trening był realizowany systematycznie.

1. Objętość treningu

Zaleca się, aby trening redukcyjny trwał nie mniej niż 45 minut. Wynika to z faktu, iż proces spalania tkanki tłuszczowej rozpoczyna się dopiero po około 15-20 minutach aktywności fizycznej.

2. Intensywność treningu

Według ekspertów, najlepsze rezultaty osiągniemy wówczas, gdy trenujemy z intensywnością oscylującą w granicach 60-85% tętna maksymalnego.

3. Progresja

Każdy kolejny trening powinien być nieco cięższy. Wszak, nasz organizm przyzwyczaja się do wysiłku i ma coraz to lepszą kondycję. Aby efektywność treningu została zachowana na wysokim poziomie musimy zadbać, by stale stymulować organizm do większego wysiłku.

4. Wybór ćwiczeń

Tak naprawdę, przy zastosowaniu Acai Berry Extreme nie ma znaczenia jaką formę aktywności fizycznej wybierzemy. Istotne jest jednak to, aby angażowała ona co najmniej kilka grup mięśniowych (miała charakter ogólnorozwojowy).

5. Regularność

Ćwiczyć należy regularnie. Idealnie jest wówczas, gdy znajdujemy czas na codzienną aktywność fizyczną.

Rzecz jasna, w przypadku braku stosowania właściwej suplementacji wskazówki dotyczące treningu i diety mogą być nieco inne.

Acai Berry Extreme - recenzja suplementu

Spośród wszystkich produktów wspomagających redukcję zbędnych kilogramów, zdecydowanie najlepszymi opiniami i recenzjami cieszy się Acai Berry Extreme. To topowe rozwiązania, które szczególnie popularne jest na zachodzie Europy i zza oceanem.

Ocena redakcji:
5