Melatolin Plus – opinie o produkcie

Melatolin PlusSen od wieków jest zdecydowanie najlepszą, jak i najbardziej naturalną formą regeneracji człowieka. Odpowiednia długość i jakość snu pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, wygląd, ale również bystrość umysłu, kreatywność, racjonalne myślenie, szybkość przy procesie podejmowania decyzji, szybkość i efektywność działań, koncentrację, pamięć, spostrzegawczość, adaptację nowo poznanych informacji czy interakcję z otoczeniem.

Nieodpowiednia ilość czy jakość snu niesie za sobą konsekwencję o wiele bardziej poważne, niż niektórym mogłoby się wydawać. Osoby cierpiące na bezsenność, lub te, które z różnych, niezależnych od siebie przyczyn, świadomie lub nie, ograniczyły długość swojego snu lub pogorszyły jego jakość są narażone na wiele zagrożeń. Najpopularniejszym i najłatwiej zauważalnym objawem tego zjawiska są często występujące wahania nastroju, rozdrażnienie, spadek koncentracji i problemy z pamięcią. Oprócz tego, udowodnione zostało, że osoby borykające się z bezsennością czy niedoborem snu są zdecydowanie bardziej narażone na wystąpienie wielu chorób. Dotyczy to chorób: układu krążenia, układu oddechowego oraz układu pokarmowego. Ponadto, zwiększone zostaje ryzyko na wystąpienie nadciśnienia czy nawet – w ekstremalnych przypadkach – zawału serca.

Osoby dotknięte problemami z snem są również zdecydowanie bardziej podatne na występowanie zaburzeń lękowych, depresji (ryzyko występowania zwiększone aż czterokrotnie!) czy psychoz. Podniesione również jest ryzyko występowania choroby wrzodowej, refluksu, przewlekłych bóli głowy, krzyża i karku. Dwukrotnie zwiększona jest również liczba hospitalizacji, a zgodnie z dostępnymi informacjami, senność jest odpowiedzialna za aż 45% (!) wypadków drogowych oraz aż 50% (!) wypadków występujących w pracy.

Niestety, pomimo wszystkich ww. zagrożeń, w dzisiejszych czasach aż 1/3 społeczeństwa cierpi na bezsenność. Nie da się ukryć, że w ostatnich kilkunastu latach cywilizacja poczyniła ogromny postęp techniczny, co przełożyło się zdecydowanie na podkręcenie dotychczasowego tempa życia. Ludzie egzystują w ciągłym pośpiechu, stresie oraz cierpią na niedobór snu. Ludzie podejmują się prac na kilka etatów, w systemie wielozmianowym czy, kiedy tylko mogą, zostają w pracy po nadgodzinach. Wszystko to odciska swoje piętno. Jak sobie z tym poradzić? Właśnie w tym celu prężnie rozwija się rynek preparatów do walki z bezsennością, wspomagających zasypianie, zwiększających regenerację i wpływających pozytywnie na samopoczucie. Jednym z najlepszych, dostępnych produktów tego typu niewątpliwie jest Melatolin Plus!

Melatolin Plus

Melatolin Plus jest suplementem diety, ułatwiającym zasypianie, gwarantującym poprawienie jakości snu, dzięki czemu stosująca go osoba cieszyć się może głębokim, regeneracyjnym snem. Produkt idealnie spełnia swoje założenia w przypadku osób które prowadzą aktywne, i jednocześnie stresujące życie, co wywołuje zaburzenia senne, pogarsza jakość snu, powoduje przebudzenie i rozdrażnienia oraz obniża poziom energii.

Jak działa Melatolin Plus?

Każdego człowieka, przed zastosowaniem jakiegoś produktu, interesuje to, jak działa dany specyfik i co może przynieść jego stosowanie. Nie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku produktu Melatolin Plus. W celu bliższego zapoznania się z tym produktem, wystarczy zapoznać się z ogólnodostępnymi informacjami, udostępnionymi na stronie producenta. Jak wiadomo, stres negatywnie wpływa zarówno na jakość snu, jak i utrudnia sam proces zasypiania. Zgodnie z informacjami na stronie producenta, Melatolin Plus jest wyjątkowo przydatny własnie przy próbie zwalczenia tego problemu. Melatolin Plus pomaga zminimalizować negatywny wpływ stresu na zasypianie. Wszystko to za sprawą naturalnych składników zawartych w preparacie, takich jak melisa, ekstrakt z chmielu, szafranu i rumianku pospolitego. Wszystkie te składniki pozwalają na osiągnięcie przyjemnego odprężenia tuż przed snem. Każdy doświadczył uczucie dyskomfortu przed snem, spowodowane tzw. “gonitwą myśli” leżąc już w łóżku, powodującą stan nadmiernego pobudzenia. Za pomocą Melatolin Plus ten nieprzyjemny stan zostanie wyeliminowany. Melatolin Plus pozwala dodatkowo przejść z aktywnego trybu w tryb odpoczynku, dodatkowo ograniczając problemy z napadami lęku i stanami obniżonego nastroju. Dzięki Melatolin Plus jesteśmy w stanie zmniejszyć dyskomfort występujący w przypadku długich prób zaśnięcia. Nikt nie jest zadowolony, gdy w przed zaśnięciem musi nieustannie przewracać się w łóżku, a sen nie chce przyjść. Melatolin Plus, za pomocą występującej w preparacie melatoniny znacznie redukuje czas potrzebny do zapadnięcia w sen oraz zmniejsza negatywne skutki prowadzenia nieregularnego trybu życia, spowodowanego np. pracą na kilka etatów, pracą w systemie wielozmianowym czy pracą po godzinach. Melatolin Plus korzystnie wpływa również na samopoczucie, zmniejszając psychologiczne aspekty problemów ze snem, wszystko za sprawą zawartości szafranu w preparacie, który odpowiedzialny jest za poprawę nastroju, wyciszenie i odprężenie osoby zażywającej Melatolin Plus, co sprzyja zasypianiu. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez producenta, za pomocą Melatolin Plus jesteśmy w stanie zwiększyć jakość naszego snu. Za sprawą naturalnych ekstraktów roślinnych jesteśmy w stanie osiągnąć długi, satysfakcjonujący i regenerujący sen, dzięki czemu rano jesteśmy bardziej rześcy i wypoczęci. Ponadto, produkt ten zmniejsza dyskomfort spowodowany jet-lagiem i zmiennymi godzinami snu.

Skład produktu Melatolin Plus

Melatolin Plus wyróżnia się na tle innych produktów zwalczających bezsenność swoim unikalnym składem, w który wchodzą takie składniki jak:

  • Melatonina – naturalna substancja występujące w organizmie każdego człowieka. Wytwarzana jest głównie w szyszynce, czyli skupisku komórek położonych głęboko w ludzkim mózgu. Melatonina jest jednym z ważniejszych – o ile nie najważniejszym – regulatorem ludzkiego zegara biologicznego. Oznacza to, że melatonina wpływa na rytm snu i ułatwia zasypianie. Jednak wraz z upływem lat, poziom wytwarzanej melatoniny przez nasz organizm ulega zmniejszeniu, przez co wskazana jest jej suplementacja. Zostało potwierdzone naukowo, że osoby, które cierpią na wszelkiego rodzaju zaburzenia snu, jednocześnie cierpią na niedobór melatoniny. Jako główny składnik produktu Melatolin Plus, melatonina likwiduję główną przyczynę wszystkich zaburzeń snu. Za jej pomocą możliwe jest naturalne odprężenie przed snem oraz zaśnięcie w zdecydowanie krótszym czasie.
  • Ekstrakt z liści melisy lekarskiej – melisa lekarska to gatunek byliny z rodziny jasnotowatych. Melisa lekarska jest obecnie znana i uprawiana na całym globie – także w Polsce. Składnik ten ułatwia osiągnięcie stanu odprężenia organizmu, poprawia nasz nastrój, a także pozytywnie oddziałuje na jakość naszego snu, zapewniając głęboki, przyjemny i regenerujący sen.
  • L-tryptofan – jeden z ośmiu występujących aminokwasów egzogennych, który bierze udział w syntezie białek. Jest to aminokwas niezbędny, wpływający na odpowiednie działanie organizmu ludzkiego. Tryptofan odpowiedzialny jest także za funkcję prekursora serotoniny, czyli związku określanego potoczne mianem “hormonu szczęścia”, który odpowiada za masę istotnych funkcji organizmu, m.in. tych powiązanych z samopoczuciem, apetytem czy nastrojem. Niedobór serotoniny w organizmie często doprowadza do depresji. L-tryptofan NIE JEST wytwarzany, przez co niezbędnym jest jego suplementacja. Dodatkową funkcją tego aminokwasu jest poprawa pracy układu nerwowego.
  • L-teanina – aminokwas występujący naturalnie w liściach zielonej herbaty czy też, w śladowych ilościach, w grzybach (np. podgrzybek brunatny). Pozytywne cechy tego aminokwasu dostępne i znane są już od dawna. Na podstawie przeprowadzanych badań i zdobytych informacji, l-teanina wspomaga koncentrację, minimalizuje stres, posiada właściwości rozluźniające, pomaga znosić napięcie nerwowe, a także wspomaga proces uczenia się czy zapamiętywania.
  • Ekstrakt z korzenia ashwagandhy – czyli inaczej indyjski żeń-szeń, składnik, który wykorzystywany jest już od wielu lat w medycynie – głównie chińskiej – jako niezwykle cenne źródło fitosteroli, witanolidów i glikozydów. W medycynie używa się zarówno owoce jak i korzenie tej rośliny. Temu ekstraktowi przypisuje się właściwości takie jak poprawa pracy umysłu, poprawa kondycji fizycznej, psychicznej, koncentracji i pamięci. Pomaga również w utrzymaniu równowagi emocjonalnej i lepszym oddziaływaniu na stres.
  • Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) – związek chemiczny z grupy aminokwasów, nieposiadający w swojej budowie białek. Jest głównym neuroprzekaźnikiem, który działa hamująco w całym układzie nerwowym – odpowiada za zmniejszenie pobudliwości, ułatwianie koncentracji, odprężenie czy wyciszenie. Swoje zastosowanie posiada również w medycynie, gdzie jest wykorzystywany w procesach leczenia chorób i zaburzeń na tle nerwowym. Osoby borykające się z bezsennością posiadają poziom kwasu gamma-aminomasłowego niższy aż o 30%.
  • Ekstrakt z szyszek chmielu – ekstrakt ułatwiający osiągnięcie stanu odprężenia organizmu, co przekłada się na pomoc w szybszym zaśnięciu i zwiększenie jakości snu. Dzięki uspokajającym funkcjom lupulonu i humulonu wspomaga ośrodkowy układ nerwowy.
  • Ekstrakt z słupków kwiatu szafranu – naturalny ekstrakt mający na celu osiągnięcie odprężenia, przywrócenie równowagi emocjonalnej, a ponadto ułatwia zasypianie. Ekstrakt z słupków kwiatu szafranu – dzięki krocynie – wykazuje potencjalne działania antydepresyjne.
  • Ekstrakt z ziela rumianku pospolitego – rumianek pospolity jest jednym z najpopularniejszych roślin o właściwościach leczniczych. Ekstrakt z jego ziela posiada właściwości uspokajające oraz wspomagające i przyśpieszające proces zasypiania
  • Witamina B6 – rozpuszczalna w wodzie witamina, występująca pod postacią sześciu, wzajemnie oddziałujących przekształceniom związków – pirydoksyny, pirydoksaminy, pirydoksalu i estrów fosforanowych wymienionych związków. Witamina B6 to koenzym (niezbędnik odpowiedniego funkcjonowania) ponad 100 enzymów. Oprócz tego, witamina B6 ma swój udział w procesie przemiany białka, tłuszczach, tryptofanu czy witamin rozpuszczalnych. Pomaga również w odpowiednim działaniu układu nerwowego oraz jest kluczowym czynnikiem w zachowaniu odpowiedniego (prawidłowego) funkcjonowania psychologicznego oraz odpowiedniej higieny snu.

Jak można zauważyć, wszystkie składniki produktu Melatolin Plus są w stu procentach naturalnego pochodzenia. Właśnie za pomocą unikalnego, w pełni naturalnego składu Melatolin Plus wyróżnia się i góruje nad innymi preparatami o podobnym działaniu.

Dla kogo przeznaczony jest Melatolin Plus i jak powinno się go stosować?

Melatolin Plus, zgodnie z informacjami podanymi przez producenta, przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Przewidywany sposób zastosowania to zażycie dwóch kapsułek, pół godziny przed snem, które należy zapić 300 ml wody.

Dostępność oraz cena Melatolin Plus

Melatolin Plus jest łatwo dostępnym suplementem diety o przystępnej cenie. Jedno opakowanie – będące miesięcznym zapasem – kosztuje 169 złotych. W trakcie zamawiania warto pamiętać o dostępnych promocjach! Podczas zakupu jednego opakowania niestety nie uzyskamy żadnych rabatów, jednak jeśli zdecydujemy się na zakup 2 opakowań za cenę 338 złotych, dodatkowe opakowanie dostaniemy gratis! Kupując trzy opakowania możemy liczyć na jeszcze korzystniejszą ofertę. Za kwotę 507 złotych otrzymamy nie tylko 3 zamówione opakowania, ale także trzy kolejne gratis, zupełnie za darmo! Gdy już zdecydujemy się na zakup Melatolin Plus, nasze zamówienie zrealizowane zostanie w przeciągu 48 godzin, w przypadku dostawy na terenie Polski. W przypadku wysyłki zagranicznej czas dostawy się wydłuża i trwa od 7 do 14 dni. Producent zapewnia również “gwarancję zwrotu”. Jeśli produkt nie będzie spełniać naszych oczekiwań, możemy odesłać opakowanie i liczyć na zwrot pieniędzy. Trzeba jednak pamiętać, że możemy to zrobić tylko i wyłącznie w okresie do 90 dni od dnia zakupu.

Melatolin Plus – opinie

Melatolin Plus jest produktem niezwykle zachwalanym przez producenta, ale decydując się na jego zakup nie możemy bazować tylko i wyłącznie na tej opinii. Warto zaczerpnąć zdania od osób, które stosowały już ten preparat i na bazie własnych doświadczeń wystawiły niezależną recenzję. W celu przytoczenia wypowiedzi konsumentów, warto zamieścić kilka z nich.

“Od dłuższego czasu borykałem się z problemami z zasypianiem. Co wieczór kładąc się do łóżka musiałem poświęcić sporo czasu i nerwów, żeby wreszcie zasnąć, a na następny dzień i tak budziłem się niewypoczęty i poirytowany. Melatolin Plus polecił mi znajomy, który przechodził przez podobne problem kilka miesięcy wcześniej niż ja. Początkowo podchodziłem do tematu sceptycznie, ale nie mogąc poradzić sobie z problemem z zasypianiem na własną rękę, zdecydowałem się spróbować i zakupiłem opakowanie Melatolin Plus. Ku mojemu szczeremu zdziwieniu ta decyzja okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Już od drugiego dnia stosowania zalecanej dawki zacząłem zauważać efekty działania tego produktu. Zacząłem zasypiać szybciej, a budząc się rano zauważyłem, że posiadam zdecydowanie więcej energii. Dodatkowe efekty odczuwałem nie tylko rankiem, ale i w ciągu dnia! Stałem się bardziej skoncentrowany i zdecydowanie spokojniejszy. Obecnie już ledwo pamiętam, jak to jest mieć problemy z zasypianiem. Jedno jest pewne, nie mam zamiaru sobie tego przypominać i na pewno nie przestanę stosować Melatolin Plus! Gorąco polecam wszystkim, którzy obecnie są w sytuacji, w której ja byłem w przeszłości!!!”

– Karol

“Od zawsze miałam problemy z zasypianiem, ale nie były na tyle uciążliwe, żeby się nimi przejmować. Jednak kilka naprawdę stresujących tygodni całkowicie mnie rozregulowało, przez co byłam chodzącym kłębkiem nerwów, a kładąc się spać w swoim łóżku nie czułam ulgi, a stres związany z tym, że znowu nie będę mogła zasnąć. Próbowałam różnych domowych, tradycyjnych sposobów, ale nic nie pomagało. Przypadkowo natrafiłam na reklamę Melatolin Plus i lekko zdesperowana zdecydowałam się na zakup, będący tak naprawdę moją ostatnią deską ratunku. Nie byłam pewna, czy dobrze postąpiłam i trochę się bałam, że wyrzuciłam 169 złotych w błoto. Wątpliwości jednak zostały rozwiązane niemal natychmiastowo po pierwszym zażyciu. Już pierwszego dnia stosowania zasnęłam niemal błyskawicznie. Dodatkowo po kilku dniach zauważyłam różnicę w swoim samopoczuciu, stałam się zdecydowania bardziej stonowana i pewniejsza siebie. Uwagę na to zwrócili nawet moi bliscy, którzy raz za razem mówili, że promienieję. W życiu nie spodziewałabym się takich efektów. Polecam serdecznie!!!”

– Marta

“Wraz z żoną zarywaliśmy niemal każdą nockę ponieważ cierpieliśmy na bezsenność. Pewnego dnia moja żona zamówiła jakiś produkt w internecie – jak się okazało Melatolin Plus. Trochę się przez to pokłóciliśmy, ponieważ początkowo uważałem, że dała się naciągnąć. Sceptycznie podchodziłem do sprawy i zapomniałem o zamówionych przez nią tabletkach, ale po kilku dniach zauważyłem, że żona zdecydowanie lepiej sypia, gdy ja wciąż męczyłem się każdej nocy. Z lekko podrażnioną dumą zdecydowałem się dać szansę produktowi, który stosowała moja żona. Przez kilka dni wmawiałem sobie, że nie czuję żadnych efektów i miałem rację od początku, uważając to za ściemę. Jednak po upływie kilkunastu dni nawet taki sceptyk jak ja musiał uderzyć się w pierś. Nie mogę powiedzieć, że problemy z bezsennością całkowicie zniknęły, ale nie są już tak uciążliwie, a ja czuję się zdecydowanie lepiej. Zdecydowanie polecam.”

– Tomasz

Podsumowanie

Problemy z zasypianiem potrafią być naprawdę uciążliwe i nie warto bagatelizować tej sprawy – konsekwencję mogą okazać się o wiele poważniejsze niż nam się wydaje. Wbrew panującej opinii i negowania wszystkich pozytywnych skutków działania tabletek i suplementów diety, one naprawdę działają, wystarczy znaleźć odpowiedni produkt. W przypadku walki z bezsennością, takim produktem jest Melatolin Plus. Naturalne składniki, atrakcyjna cena oraz mnóstwo usatysfakcjonowanych klientów. W internecie na próżno szukać negatywnych opinii, nigdzie nie można ich znaleźć. Pozytywne opinie wystawiają zarówno konsumenci na stronie producenta, użytkownicy na forach oraz niezależne portale, takie jak opinonek.pl, żyj-zdrowiej.pl czy medtutor.pl.

Melatolin Plus

Nasza opinia o Melatolin Plus jest jak najbardziej pozytywna. Zdecydowana 5!

Ocena redakcji:
5