tabletki na potencje

Skuteczne tabletki na potencję bez recepty

Tabletki na potencję dla mężczyzn to rozwiązanie, po które ochoczo sięgają mężczyźni borykający się z zaburzeniami sprawności seksualnej. Panowie wykorzystują przeróżne preparaty – począwszy od suplementów diety, poprzez leki na potencję otc, a skończywszy na lekach dostępnych wyłącznie na receptę. Które środki są najlepsze? Które faktycznie działają?

Problemy z potencją to bolączka wielu dojrzałych (i nie tylko!) mężczyzn. Według Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej z zaburzeniami erekcji boryka się ponad 2,5 miliona Polaków. Co gorsze, statystyki zdają się rosnąć. Nic więc, dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się rozmaite rozwiązania poprawiające sprawność seksualną, w tym tabletki na potencję.

Co to są tabletki na potencję?

Tabletki na potencję to jeden z najpopularniejszych sposobów radzenia sobie z zaburzeniami sprawności seksualnej.

Warto wiedzieć! Definicja encyklopedyczna terminu „potencja” zakłada, że jest to zdolność (organizmu) do reakcji seksualnych, mierzona częstotliwością reakcji seksualnych w jednostce czasu. Natomiast, powszechnie poprzez „potencję” rozumie się po prostu sprawność seksualną, tj. zdolność organizmu do prawidłowych reakcji.

Co istotne, tabletki na potencję mogą mieć charakter leków (dostępnych zarówno „bez”, jak i „na” receptę) oraz suplementów diety. W dzisiejszej publikacji pragniemy przedstawić zestawienia najlepszych suplementów diety, leków dostępnych bez recepty oraz leków dostępnych na receptę. Zapraszamy do lektury!

Najlepsze tabletki na potencję – RANKING

Producenci suplementów diety na potencję oferują wiele różnych preparatów. Niestety, spora część dostępnych środków jest zwyczajnie nieskuteczna. Dlatego też, aby wybrać skuteczny suplement diety musimy:

 • szczegółowo analizować skład (pod względem obecności oraz ilości substancji aktywnych)
 • weryfikować opinie dotyczące efektywności konkretnego preparatu

Alternatywnie, możemy skorzystać z rankingu najlepszych tabletek na potencję przygotowanego przez ekspertów. Aby ułatwić wybór, postanowiliśmy zestawić najlepsze tabletki na potencję i poddać je ocenie.

Lp.Nazwa preparatuNasza ocenaDostępnośćRecenzja
1.Eron Plus9.2/10.0Kup teraz!Tutaj
2.Semaxin8.9/10.0Kup teraz!Tutaj
3.Member XXL8.3/10.0Kup teraz!Tutaj
4.Testolan8.1/10.0Kup teraz!Tutaj
5.Zytax6.8/10.0Kup teraz!W przygotowaniu

Pragniemy przy tym zauważyć, że sama obecność w tym zestawieniu jest najwyższym wyróżnieniem. Brak innych, często znacznie bardziej popularnych środków – oznacza tylko jedno: preparaty szeroko reklamowane w mediach (telewizji, radio, internecie) są po prostu znacznie mniej skuteczne. Co zatem wyróżnia Eron Plus, Semaxin, Member XXL, Vigrax i Zytax? Dlaczego te preparaty w ocenie naszej redakcji są najlepsze?

1. Eron Plus

Eron Plus to suplement diety, który przez producenta przedstawiany jest jako „najsilnieczy wspomagacz erekcji”. Analizując opinie i przede wszystkim skład – trudno się z powyższym stwierdzeniem nie zgodzić. Dlaczego?

Eron Plus to unikalna formuła składająca się z dwóch produktów, tj.:

 • Eron Plus – do stosowania na co dzień
 • Eron Plus „Before” – do stosowania na 30 minut przed stosunkiem

Tym samym, możemy liczyć na ogólne podniesienie sprawności seksualnej oraz wzmocnienie efektu bezpośrednio przed stosunkiem. Co ciekawe, lwia część opinii na temat tego produktu sugeruje, iż Eron Plus pozwala całkowicie wyeliminować problemy z potencją.

Nie da się ukryć, że w konfrontacji z innymi środkami na potencję, tabletki Eron Plus wypadają bardzo dobrze. Wszak, żaden inny producent (dotyczy topowych preparatów) nie oferuje dwutorowej formuły (tabletki do stosowania na co dzień, tabletki do stosowania przed stosunkiem). Niewątpliwie, to czyni Eron Plus wyjątkowym rozwiązaniem.

Największą zaletą tabletek Eron Plus zdaje się być jednak coś innego, a konkretniej – niezwykle bogaty skład preparatu.

W tabletkach Eron Plus (na co dzień) znajdziemy:

 • l-argininę HCl
 • ekstrakt z korzenia maca
 • ekstrakt z buzdyganka naziemnego
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego
 • ekstrakt z kozieradki
 • witaminę E
 • cynk
 • witaminę B6

Z kolei tabletki Eron Plus Before dostarczają dodatkową dawkę l-argininy (do 3000,00 mg), co nie tylko pozwala osiągnąć erekcję, ale także znacząco ją wzmocnić.

Więcej o Eron Plus
Kompendium wiedzy o Eron Plus
Nasza ocena9.2 / 10.0
Pełen składchlorowodorek L-argininy; otoczka kapsułki (żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu); cytrynian cynku; ekstrakt korzenia Maca (Lepidium meyeni) 4:1; ekstrakt z Buzdyganka ziemnego (Tribulus Terrestris) [40% saponin] [4:1]; ekstrakt z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) [4% ginsenozydów] [4:1]; ekstrakt z Kozieradki pospolitej (Trigonella foenum graecum) [20% saponin] [4:1]; octan D-alfa-tokoferylu (witamina E); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).
Cena tabletek1 opakowanie: 189,00 zł, 3 opakowania: 378,00 zł, 6 opakowań: 567,00 zł.
Liczba tabletek w opakowaniu60 kapsułek Eron Plus, 60 kapsułek Eron Plus Before
DawkowanieEron Plus: 1-2 kapsułki dziennie, Eron Plus Before: 4-6 kapsułek przed stosunkiem
Dodatkowe informacjeProducent Eron Plus oferuje zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia ze skuteczności preparatu.

Przeczytaj pełną recenzję Eron Plus | Kup tabletki Eron Plus teraz (rabat 20%!)

2. Semaxin

Semaxin to tabletki, po które ochoczo sięgają nie tylko mężczyźni borykający się z problemami z potencją, ale także wszyscy Ci, którzy pragną zwiększyć swoją płodność. Wszakże, jest to produkt zwiększający ruchliwość plemników oraz wzmacniający proces spermatogenezy. Czy można oczekiwać czegoś więcej?

Na dodatek, Semaxin to formuła oparta tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach. W kapsułkach znajdziemy następujące substancje:

 • N-acetylo-L-cysteinę
 • ekstrakt z korzenia traganka błoniastego
 • ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego
 • ekstrakt z kwiatu szafranu
 • ekstrakt z witani ospałej
 • witaminę E
 • witaminę B12
 • foliany
 • cynk
 • selen

Znakomity skład to nie wszystko. Semaxin to jeden z najlepiej opiniowanych produktów na potencję, o czym możemy się przekonać przeglądając niejedno forum i niejeden portal. Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że jest to skuteczna i co ważne – w pełni bezpieczna formuła na potencję.

Ze względu na obecność aż 10 składników aktywnych, możemy spodziewać się kompleksowego wsparcia dla zdrowia intymnego. Jak już zdążyliśmy wspomnieć – produkt wpływa na płodność i eliminuje problemy z potencją. Jakby tego było mało – mężczyźni opiniujący Semaxin informują, że produkt pozytywnie wpływa także na intensywność orgazmów.

Więcej o Semaxin
Kompendium wiedzy o Semaxin
Nasza ocena8.9 / 10.0
Pełen składN-acetylo-L-cysteina; otoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z korzenia traganka błoniastego (Astragalus membranaceus) [16% polisacharydów]; ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) [40% saponin]; ubichinon (koenzym Q10); ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) [7% witanolidów]; octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); ekstrakt z kwiatów szafranu (Crocus sativus L.); cytrynian cynku; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; L-selenometionina – Selenium SeLECT®; barwnik – dwutlenek tytanu, indygotyna; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) [95% piperyny] – BioPerine®; cyjanokobalamina (witamina B12); kwas pteroilomonoglutaminowy (foliany).
Cena tabletek1 opakowanie: 199,00 zł, 3 opakowania: 398,00 zł, 6 opakowań: 597,00 zł.
Liczba tabletek w opakowaniu60 kapsułek
Dawkowanie2 kapsułki dziennie
Dodatkowe informacje90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj pełną recenzję Semaxin| Kup tabletki Semaxin teraz (rabat 20%!)

3. Member XXL

Dla wielu obecność Member XXL w tym zestawieniu może być niemałym zaskoczeniem. Wszak, produkt zazwyczaj przedstawiany jest jako środek na powiększanie penisa. Nie każdy sobie jednak zdaje sprawę, że skład Member XXL to także substancje, które mają realny wpływ na sprawność seksualną.

Member XXL to formuła, w której znajdziemy:

 • l-argininę HCl
 • ekstrakt z kozieradki
 • ekstrakt z owoców palmy sabałowej
 • ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego
 • ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego
 • ekstrakt z szafranu uprawnego
 • ekstrakt z owoców pieprzu czarnego
 • witaminę E
 • cynk
 • witaminę B6

To imponujące zestawienie, które pozwala nie tylko wydłużyć penisa, ale także wspomóc potencję. Szczególną uwagę należy zwrócić na obecność l-argininy, ekstraktu z żeń-szenia koreańskiego oraz ekstraktu z buzdyganka naziemnego. To właśnie te substancje odpowiadają za bardzo wysoką skuteczność Member XXL.

Wartym odnotowania jest również to, że w dziennej porcji Member XXL znajdziemy ponad 1000,00 mg substancji aktywnych!

Więcej o Member XXL
Kompendium wiedzy o Member XXL
Nasza ocena8.3 / 10.0
Pełen składotoczka kapsułki – żelatyna; chlorowodorek L-argininy; ekstrakt z kozieradki pospolitej (Trigonella foenugraecum L.); ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens) 4:1; ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.) [40% saponin] 8:1; ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis) 5:1; ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) [4% ginsenozydów] 4:1; ekstrakt z szafranu uprawnego (Crocus sativus L.) 4:1; octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cytrynian cynku; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – Bioperine® (Piper nigrum L.) [95% piperyny]; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwnik – dwutlenek tytanu, indygotyna.
Cena tabletek1 opakowanie: 179,00 zł, 3 opakowania: 358,00 zł, 6 opakowań: 537,00 zł.
Liczba tabletek w opakowaniu60 kapsułek
Dawkowanie2 kapsułki dziennie
Dodatkowe informacjeMember XXL to tabletki, które dodatkowo powiększają penisa.

Przeczytaj pełną recenzję Member XXL | Kup tabletki Member XXL teraz (rabat 20%!)

4. Testolan

Numerem „4” w naszym zestawieniu jest Testolan – booster testosteronu, który można doskonale wykorzystać w celu wzmocnienia potencji. Wszakże, poziom testosteronu ma ogromny wpływ na potencję, libido i ogólną sprawność seksualną mężczyzn. Najlepszym potwierdzeniem tego jest fakt, iż w wielu preparatach na problemy z potencją znajdziemy naturalne boostery, m.in.: ekstrakt z korzenia Maca czy buzdyganek naziemny.

Testolan to kompozycja 11 składników aktywnych. Znajdziemy w nim:

 • ekstrakt z kozieradki
 • buzdyganek naziemny
 • kwas d-asparaginowy
 • ekstrakt korzenia Maca
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego
 • ashwagandhę
 • ekstrakt z nasion granatu
 • magnez
 • fosfatydyloserynę
 • witaminę E
 • ekstrakt z owoców pieprzu czarnego

Doskonały skład to nie wszystko. Testolan to także mnóstwo pozytywnych recenzji (zarówno konsumentów, jak i specjalistów).

Więcej o Testolanie
Kompendium wiedzy o Testolanie
Nasza ocena8.1 / 10.0
Pełen składOtoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z nasion kozieradki 4:1 (Trigonella foenum-graecum L.) [20% saponin]; ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego 8:1 (Tribulus terrestris L.) [40% saponin]; kwas DAsparaginowy (DAA); cytrynian magnezu; lecytyna sojowa [20% fosfatydyloseryny]; ekstrakt z korzenia Maca 4:1 (Lepidium meyenii); ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego 4:1 (Panax ginseng); ekstrakt z ashwagandhy 6:1 (Withania somnifera L.) [7% witanolidów]; ekstrakt z nasion granatu 45:1 (Punica granatum L.) [40% kwasu elagowego]; octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cytrynian cynku; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – BioPerine® 50:1 (Piper nigrum L.) [95% piperyny]; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); selenian sodu; barwnik – tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, azorubina.
Cena tabletek1 opakowanie: 189,00 zł, 3 opakowania: 378,00 zł, 6 opakowań: 567,00 zł.
Liczba tabletek w opakowaniu120 kapsułek
Dawkowanie4 kapsułki dziennie
Dodatkowe informacjeDodatkowym atutem Testolanu jest pozytywny wpływ na sylwetkę (zwiększenie masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej).

Przeczytaj pełną recenzję Testolan | Kup tabletki Testolan teraz (rabat 20%!)

5. Zytax

Bardzo ciekawym rozwiązaniem zdają się być również tabletki Zytax. To tabletki dedykowane wszystkim tym, którzy mają problem z osiągnięciem erekcji. Co więcej, według producenta Zytax to także wzmocnie popędu płciowego.

Co znajdziemy w tabletkach Zytax?

 • l-arginina HCl
 • żeń-szeń
 • buzdyganek naziemny

W porównaniu do innych, opisywanych produktów skład Zytax wygląda ubogo – nie mniej jednak, warto zwrócić uwagę, że samej l-argininy w dziennej porcji jest aż 1000,00 mg. Można więc powiedzieć, że ilość składników aktywnych się zgadza.

Jeśli zaś chodzi o opinie, to w przypadku tego produktu zdania są nieco bardziej podzielone. Nie mniej jednak, nadal zdecydowana większość komentarzy sugeruje wysoką skuteczność.

Więcej o Zytax
Kompendium wiedzy o Zytax
Nasza ocena6.9 / 10.0
Pełen składErectX Blend TM (L-arginine HCI, Ginseng stand 1.5% ginsenosides, Tribulus terrestris, Magnesium stearate E470b, Microcrystalline cellulose E460, Colloidal silica E551.
Cena tabletek1 opakowanie: 117,00 zł, 3 opakowania: 234,00 zł, 6 opakowań: 349,00 zł.
Liczba tabletek w opakowaniu60 kapsułek
Dawkowanie2 kapsułki dziennie
Dodatkowe informacjeDzienny koszt kuracji przy wyborze największego pakietu to raptem 1,62 zł.

Najlepsze leki na potencję bez recepty

Leki na potencję bez recepty to środki, w których skład wchodzi sildenafil – organiczny związek chemiczny, który znajdziemy także w lekach na receptę. Z tymże, w przypadku leków OTC, ilość sildenafilu jest znacznie mniejsza (maksymalnie 25,00 mg w jednej tabletce). Natomiast w Viagrze (nazwa handlowa sildenafilu na receptę) ilość substancji aktywnej może wynosić nawet 100,00 mg.

W związku z tym, że leki na potencję bazują na tej samej substancji, trudno o zestawienie najlepszych. Wszak, każdy z produktów działa w ten sam sposób.

Tabletki na potencję bez recepty – zestawienie produktów dostępnych w aptece

Lp.Nazwa produktuDostępność
1.MaxOn ActiveKup teraz!
2.MaxiGra GoKup teraz!
3.MensilKup teraz!
4.InventumKup teraz!
5.SilcontrolKup teraz!

*kolejność leków OTC w w/w zestawieniu jest przypadkowa

1. MaxOn Active

MaxOn Active to lek, którego producentem jest Adamed Pharma S.A.

Kompendium wiedzy o MaxOn Active
Kompendium wiedzy o MaxOn Active
Nasza ocenaNie dotyczy
Pełen składSubstancja aktywna: sildenafil (cytrynian sildenafilu), Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna.
Otoczka tabletki: Opadry II 31F58914 white: hypromeloza 15cP, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 4000, sodu cytrynian dwuwodny.
Cena tabletekOpakowanie 2 tabletki: 9,95 zł.  / Opakowanie 4 tabletki: 16,62 zł.
Liczba tabletek w opakowaniuDostępne opakowania: 2 tabletki; 4 tabletki
Dawkowanie1 kapsułka MaxOn Active na 25 minut przed stosunkiem.

2. MaxiGra Go

MaxiGra Go to lek, którego producentem jest Polpharma.

Kompendium wiedzy o Maxigra Go
Kompendium wiedzy o MaxiGra Go
Nasza ocenaNie dotyczy
Pełen składSubstancja aktywna: sildenafil (cytrynian sildenafilu), Substancje pomocnicze: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy (maltodekstryna, modyfikowana skrobia kukurydziana (E1450) i olejek miętowy), magnezu stearynian, potasu wodorotlenek lub Kwas solny (do regulacji pH).
Cena tabletekOpakowanie 2 tabletki: 8,66 zł.  / Opakowanie 4 tabletki: 12,40 zł.
Liczba tabletek w opakowaniuDostępne opakowania: 2 tabletki; 4 tabletki
Dawkowanie1 tabletka na około godzinę przed stosunkiem

3. Mensil

Mensil to lek, którego producentem jest Hasco-Lek.

Kompendium wiedzy o Mensil
Kompendium wiedzy o Mensil
Nasza ocenaNie dotyczy
Pełen składSubstancja aktywna: sildenafil (cytrynian sildenafilu), Substancje pomocnicze: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalpa bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E 951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH), kwas solny (do ustalenia pH).
Cena tabletekOpakowanie 2 tabletki: 8,26 zł.  / Opakowanie 4 tabletki: 12,84 zł.
Liczba tabletek w opakowaniuDostępne opakowania: 2 tabletki; 4 tabletki
Dawkowanie1 tabletka na około godzinę przed stosunkiem

4. Inventum

Inventum to lek, którego producentem jest Aflofarm

Kompendium wiedzy o Aflofarm
Kompendium wiedzy o Inventum
Nasza ocenaNie dotyczy
Pełen składSubstancja aktywna: sildenafil (cytrynian sildenafilu), Substancje pomocnicze: polakrylin potasu, woda oczyszczona, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, aspartam, kroskarmeloza sodowa, aromat mięty pieprzowej, laktoza jednowodna, powidon K-30.
Cena tabletekOpakowanie 2 tabletki: 7,69 zł.  / Opakowanie 4 tabletki: 14,38 zł.
Liczba tabletek w opakowaniuDostępne opakowania: 2 tabletki; 4 tabletki
Dawkowanie1 tabletka na około godzinę przed stosunkiem

5. Silcontrol

Silcontrol to lek, którego producentem jest Alvogen.

Kompendium wiedzy o Silicontrol
Kompendium wiedzy o Silcontrol
Nasza ocenaNie dotyczy
Pełen składSubstancja aktywna: sildenafil (cytrynian sildenafilu), Rdzeń tabletki: wapnia wodorofosforan dwuwodny, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, kroskarmeloza sodowa
Otoczka: hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 6000, talk, indygotyna (E 132), lak 
Cena tabletekOpakowanie 2 tabletki: 5,89 zł.  / Opakowanie 4 tabletki: 11,95 zł.
Liczba tabletek w opakowaniuDostępne opakowania: 2 tabletki; 4 tabletki
Dawkowanie1 tabletka na około godzinę przed stosunkiem

Leki na potencję na receptę

W aptece dostępne są również leki dostępne na receptę. Co oczywiste, aby je kupić – musimy najpierw odbyć wizytę u specjalisty. Zdecydowana większość środków na receptę to nic innego jak Sildenafil w zwiększonej dawce.

Czy Viagra (nazwa handlowa sildenafilu) jest skuteczna? Efektywność sildenafilu w leczeniu problemów z potencją nie podlega absolutnie żadnej dyskusji. Nie mniej jednak, stosowanie tej substancji może powodować szereg różnych defektów. Co istotne, im większą dawkę sildenafilu przyjmiemy, tym większa szansa na wystąpienie reakcji niepożądanej. W związku z tym, leki OTC oparte na tej substancji uznawane są za nieco bezpieczniejsze.

Cena tabletek na potencję

Analizując ofertę cenową producentów suplementów diety, leków OTC i leków na receptę, można dojść do błędnego wniosku, że najtańsze są leki OTC. Czy aby na pewno tak jest?

Otóż, preparaty te dostępne są w opakowaniach po 2 lub 4 tabletki. Nic więc dziwnego, że ich cena jest znacznie niższa. Aby nieco lepiej zobrazować ofertę przedstawiamy szczegółowe wyliczenia:

Suplementy diety (TOP 3)Leki OTC
Eron PlusSemaxinMember XXLMaxOn ActiveMaxiGra GoMensil
Cena za jedną tabletkę0,79 zł1,66 zł1,49 zł.4,16 zł.3,10 zł.3,21 zł.

Jak nietrudno zauważyć, oferta cenowa producentów suplementów diet jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Wynika to z faktu, iż otrzymujemy produkt pakowany po kilkadziesiąt tabletek.

Bezpieczeństwo stosowania tabletek na potencję

Powszechnie uważa się, że stosowanie tabletek na potencję może nieść za sobą ryzyko wystąpienia szeregu reakcji niepożądanych. Warto jednak zdać sobie sprawę, że o ile lista potencjalnych skutków ubocznych w przypadku leków jest bardzo długa, o tyle w przypadku suplementów diet ryzyko wystąpienia reakcji niepożądanych praktycznie nie istnieje.

Dlatego też, w przypadku braku konsultacji ze specjalistą, zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem zdaje się być sięgnięcie po tabletki na potencję pod postacią suplementów diety.

Które tabletki na potencję wybrać?

Brak konsultacji ze specjalistą sprawia, że jesteśmy zmuszeni do dokonania samodzielnego wyboru, który nie zawsze jest łatwy. Mamy jednak ogromną nadzieję, że informacje zawarte w tej publikacji nieco przybliżają Cię do wyboru najlepszego, najefektywniejszego rozwiązania na problemy z potencją.

W naszej ocenie, zdecydowanie najlepszym wyborem są tabletki Eron Plus – bezpieczna dwutorowa formuła. Świetne efekty uzyskać można również stosując Semaxin, Member XXL i Testolan.

Jeśli zaś chodzi o leki OTC, to ze względu na bardzo długą listę skutków ubocznych – nie rekomendujemy ich stosowania. Natomiast, trudno nie zgodzić się z tym, iż są skuteczne. Wszakże, sildenafil to bardzo silna substancja. Niestety, oddziałuje nie tylko na zdolności seksualne.